Hírkategória - Atlétikai világbajnokság
Hírek a mai napon: 0 db
Forrás: https://www.penzcentrum.hu/ Gazdaság A párizsi olimpia atlétikai versenyeinek aranyérmesei 50 ezer dolláros jutalomban részesülnek.
Pénzcentrum
Forrás: https://infostart.hu/ Sport A párizsi olimpia atlétikai versenyeinek aranyérmesei 50 ezer dolláros jutalomban részesülnek - jelentette be a nemzetközi sportági szövetség.
Infostart
Forrás: https://hvg.hu/ Sport Az atlétikai versenyszámok győztesei fejenként 50 ezer dollárt kapnak a Nemzetközi Atlétikai Szövetségtől.
HVG
Forrás: https://24.hu/ Belföld Az LMP frakcióvezetője szerint az atlétikai világbajnoksággal kapcsolatban előbukik a főpolgármester valódi problémája. The post Ungár Péter: Karácsony Gergelynek ez már csupán vigaszág first appeared on 24.hu.
24.hu
Forrás: https://infostart.hu/ Sport Egy Magyar Közlönyben megjelent kormányhatározat arra utal, hogy Magyarország lehet a házigazdája a hamarosan induló World Athletics Ultimate Championships elnevezésű világeseménynek.
Infostart
Forrás: https://magyarepitok.hu/ Gazdaság Az atlétikai világbajnoksággal debütált létesítmény az előkelő ötödik helyet szerezte meg a 2023-as nemzetközi Év Stadionja címért kiírt szavazáson, 35 sportlétesítmény versenyében.
Magyar Építők
Forrás: https://mandiner.hu/ Sport Leonardo Tano egyre jobb eredményeket ér el az atlétika világában.
Mandiner
Forrás: https://infostart.hu/ Sport Molnár Attila ötödik helyen végzett 400 méteren a glasgow-i fedett pályás atlétikai vb-n. Karlik Pál tanítványa az elődöntőben új országos csúcsot is futott 46,08 másodperccel. A mindössze 22 éves Molnár az InfoRádióban azt mondta, előzetesen az elődöntőbe jutás volt a célja, így messze túlszárnyalta az elvárásokat.
Infostart
Forrás: https://mandiner.hu/ Sport Óriási magyar siker a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokságon: Molnár Attila az ötödik helyen, 46,11 másodperces idővel ért célba a 400 méteres síkfutás döntőjében múlt szombaton. Az atléta már korábban teljesítette az olimpiai szintidőt, azonban ő az első magyar férfi 400 méteren, aki döntőt futhatott fedett pályás világbajnokságon. A szám világbajnoka a belga Alexander Doom lett 45,34-os idővel.
Mandiner
Forrás: https://24.hu/ Sport Femke Bol újabb aranyat nyert a fedett pályás atlétikai vb zárónapján The post „Budapesten megtanultam a leckét, még egyszer nem lesz olyan őrült bukásom” first appeared on 24.hu.
24.hu
Forrás: https://www.origo.hu/ Sport A Nemzetközi Atlétikai Szövetség elnöke szerint ez a sztenderd, amit minden egyes versenytől szeretnének.
Origo
Forrás: https://24.hu/ Sport Molnár Attila mellett ő lett a másik magyar futó, aki döntőben szerepelhetett. The post Kozák Luca óriásit futott a fedett pályás atlétikai vébén first appeared on 24.hu.
24.hu
Forrás: https://sport365.hu/ Sport Kozák Luca döntőbe jutott, míg Kerekes Gréta kiesett a 60 méteres női gátfutás elődöntőjében a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokság vasárnapi zárónapján.
Sport365
Forrás: https://index.hu/ Sport Az országos csúcstartó Kozák remek futással mutatkozott be az előfutamban.
Index
Forrás: https://sport365.hu/ Sport Kozák Luca második helyen ért célba a 60 méteres női gátfutás ötödik előfutamában, míg Kerekes Gréta időeredménnyel jutott elődöntőbe a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokság vasárnapi zárónapján.
Sport365
Forrás: https://www.origo.hu/ Sport A 27 éves országos csúcstartó idei legjobbjával 7.98 mp-cel mutatkozott be Skóciában.
Origo
Forrás: https://magyarnemzet.hu/ Sport A szabadtéren kétszeres világbajnok Femke Bol világcsúccsal győzött női 400 méteren.
Magyar Nemzet
Forrás: https://infostart.hu/ Sport A darts, a kézilabda és kosárlabda szerelmeseinek is lesz mit nézniük.
Infostart
Forrás: https://infostart.hu/ Sport Molnár Attila ötödik helyen zárt férfi 400 méteren a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokságon.
Infostart
Forrás: https://magyarnemzet.hu/ Sport Molnár Attila ötödik lett 400 méteren a Glasgow-ban zajló fedett pályás atlétikai világbajnokságon.
Forrás: https://24.hu/ Sport Molnár Attila ötödik helyen zárt férfi 400 méteren a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokság szombati versenynapján. The post A világ ötödik legjobb 400-asa Molnár Attila first appeared on 24.hu.
24.hu
Forrás: https://24.hu/ Sport Idegtépő szünet szakította félbe a női rúdugrók versenyét a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokságon. The post Horrorsérülés az atlétikai vb-n, hordágyon tolták le a pályáról a francia rúdugrót first appeared on 24.hu.
24.hu
Origo
telex
Forrás: https://sport365.hu/ Sport Molnár Attila országos csúccsal, futamából a harmadik helyen jutott döntőbe 400 méteren a glasgow-i fedett pályás atlétikai világbajnokság pénteki nyitónapján.